یوگای ایران
 • ۰ سبد خرید
 • ثبت نام
 • ورود کاربران
 • مقدماتی، جلسه اول ، خانم زمانی

  مقدماتی، جلسه اول ، خانم زمانی

  چکیده :

   فیلم آموزشی یوگا مقدماتی

  جلسه اول

  مربی : سرکار خانم مهرناز زمانی، 

   مدت فیلم: 65 دقیقه

  به اشتراک بگذارید

  print
  چاپ صفحه
  send-to-friend
  ارسال به دوست
  wish
  افزودن به لیست علاقه مندی

  امتیاز شما به این مطلب

  تعداد امتیازها: 2

  فیلم آموزشی یوگا مقدماتی

  جلسه اول

  مربی : سرکار خانم مهرناز زمانی

  روش استفاده از سایت چنین است که مربی و سبک مد نظ خود را انتخاب نمایید و س‍پس جلسات و دوره های مربوط به ان سبک و همان مربی را به ترتیب دانلود و استفاده نمایید

  از این ویدوی آموزش هنرجویان  مبتدی یوگا و مربیان تازه کار یوگا به منظور بهره برداری از چیدمان و طراحی تمرین یوگا، می توانند استفاده نمایند.

  اگر شما هم جزو کسانی هستید که از مزایای بسیارزیاد یوگا مطلع هستید و بخاطر مشغله و عدم وقت کافی امکان حضور در کلاسها را ندارید، فیلم اموزش یوگا به فارسی مختص شما تهیه شده است تا در زمان و مکان مد نظر خود یوگا کنید.

  در کلاس یوگا شما با پرداخت هزینه یک جلسه (بیش از  قیمت یک جلسه ویدیو حاضر) می توانید تنها در همان جلسه حضور داشته باشید و از تمرینات بهره مند شوید. در صورت غیبت به هر دلیل در کلاس ، امکان تکرار جلسه میسر نیست و در صورتیکه حتی بتوانید جایگزین جلسه مورد غیبت را نیز در جلسه دیگری حضور به هم رسانید، از انجاییکه جلسه بعدی با جلسه ای که شما از دست داده اید متفاوت است، توالی تمرینات شما از دست خواهد رفت.

  با دانلود فیلم آموزشی یوگا از سایت مهان یوگا که یک سایت آموزش یوگا به زبان فارسی و با مربیان یوگا به  فارسی و دارای مدرک معتبراست، شما می توانید بدون دغدغه زمان صرف شده تا حضور در کلاس یوگا و برگشت از کلاس و جلوگیری از اتلاف وقت در تهران و شهرهای مشهد ، اصفحان و سایر شهرهای بزرگ در ترافیکهای موجود وهمچنین  در شهرستانهایی که با عدم دسترسی به مربیان زبده مواجه هستیم ، به دفعات مد نظر خود از تمرینات کامل یک جلسه یوگا در منزل خود بهره مند شوید. با انجام تمرینات طراحی شده در هر جلسه و پخش انها از تلویزیون خانه خود، همانند این است که شما برای هر جلسه خود مربی خصوصی یوگا  دارید که تنها به شما در منزل خودتان  و در ساعات مد نظر شما آموزش میدهد .

  باشرکت در کلاسهای حضوری، لازم است هزینه هر ترم را در ابتدای ترم پرداخت نمایید و تنها یکبار درهر جلسه شرکت کنید درحالی که با استفاده از فیلم های آموزشی این سایت می توانید هر جلسه را جداگانه تهیه نموده و علاوه برانجام هر جلسه به دفعات مد نظر خود، هیچ جلسه ای را نیز ازدست نمی دهید

  این فایل تصویری 65 دقیقه ای ،  به سبک شیواناندا تهیه شده است و بخصوص برای افراد میانسال با مشکلات جسمانی بسیار بسیار مفید است

  با تهیه و دانلود این فایل ،از این فایل تصویری لذت ببرید و منتظر ادامه جلسات مقدماتی و همچنین جلسات متوسطه و پیشرفته ما هم باشید.

  توجه:  با خرید هریک از محصولات ما 20 درصد ار مبلغ پرداختی ، در حساب پروفایل شما واریز می گردد و می توانید در خریدهای بعد از ان استفاده نمایید.

  شاد و سلامت باشید

  خرید محصول مقدماتی، جلسه اول ، خانم زمانی

  نکته: با خرید دانلودی این محصول:
  1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
  2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
  3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


  نظرات كاربران

  نظرات خود را با ما در میان بگذارید

  شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

  برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

  captcha Refresh

  عضویت در خبرنامه

  اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.

  ایمیل خود را وارد نمائید